Cem Adrian

Cem Adrian

Cem Adrian

Cem Adrian’ı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 531 376 78 86

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

 

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=4cz7LNmfXPo” width=”560″ height=”320″ autoplay=”yes”][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hkUeWSm6uYc” width=”560″ height=”320″ responsive=”no” autoplay=”yes”][/su_youtube][/su_youtube_advanced]

Cem Adrian Biyografi

Yugoslav kökenli bir ailenin çocuğu olan Cem Adrian 30.11.1980 Edirne doğumlu. Ses telleri normal bir insanın 3 katı uzunluğunda, sesi 6,5 oktavlık bir aralığa sahip. Cem Adrian sesini istediği gibi şekillendirebiliyor ve birçok tarzda şarkıyı rahatlıkla söyleyebiliyor. Aynı parçada, ardı ardına bas, bariton, tenor, alto, soprano, koloratür soprano seslerini çıkarabiliyor. Onun tek sesi yok. O “çok sesli” bir adam. Ses tellerinin genetik olarak normalin üç katı uzunluğunda olması bariton erkek sesini veya soprano kadın sesini çok farklı renkleriyle verebilmesini sağlıyor. Sesini ayrıca pek çok enstrümana dönüştürebiliyor Kontrbas, trombon, trompet… Adeta tek başına dev bir orkestra…..
Cem Adrian Müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başladı ve ilk kayıtlarını yine o tarihlerde yaptı.18 yaşında başladığı radyoculuk hayatına 6 yıl devam etmiş, bu süre içinde tiyatro ve fotoğrafçılık eğitimi almış, çalıştığı radyonun kayıt stüdyosunda kendine ait yaklaşık 250 şarkı kaydetmiştir.

2003 yılında İstanbul’da kurdukları Mystica isimli etnik müzik grubunda solist ve dansçı olarak çeşitli mekânlarda sahne almıştır.

 

 


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. )
( Menajerlik Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı
Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. )

 

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.