Organizasyon

Düğün Davet ve Nişan Organizasyon Hizmetleri

dugun-wedding-organizasyonuPuzzle Grup, sizlere düğün, nişan organizasyonu, kına gecesi ve her türlü davet etkinlikleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz süsleme, sanatçı, host, hostes ekip ve ekipman temini sağlamakta olup; organizasyonlarda profesyonel destek olarak hizmet veren; İstanbul’un önde gelen organizasyon firmaları arasında yer almaktadır.

Düğün organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz.
İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayalım. Eksik olan tüm parçaları temin edelim. PUZZLE’IMIZIN EKSİK PARÇASI SİZİN ELİNİZDE sloganıyla, eksik olan parçayı tamamlayıp ortaya çıkacak resmin güzelliğinin hazzını ve sevincini sizlerle yaşamaktan mutluluk duyarız.

 

( Organizasyon Şirketimiz Anlaşmalı Çalıştığımız
Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. )
Puzzle Grup Menajerlik ve Organizasyon
İletişim: 0 507 245 80 50 – 0 531 376 78 86
www.puzzlemenajerlik.cominfo@puzzlemenajerlik.com
Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri
 

Hizmetlerimiz dâhilinde; Kurum ve/veya kuruluş, otel, mekân ve restaurantlarınız için, kurumsal hizmetlerimizin dışında, bireysel ve özel günleriniz için, düzenleyeceğiniz tüm ücretsiz veya bilet satışlı etkinliklerinizde, anahtar teslim paket hizmetimiz haricinde; sanatçı, ses-ışık-sahne, görsel show, dans show, halk oyunları, animasyon hizmeti, görsel-yazılı basın danışmanlığı ve ajans hizmetleri de vermekteyiz.


Düğün Organizasyonu Süslemeleri:

Düğün Süslemeleri nasıl yapılır? Bu soruya düğün organizasyonları kapsamında sunduğumuz düğün süsleme hizmetlerini  çeşitli  başlıklarda özetleyerek yanıt vermek istedik. Bununla birlikte düğün organizasyonunda süslemeler için (renk,  şekil ve uygulamanın yapılacağı bölge seçimi) gibi detaylara birlikte karar verelim. Düğün süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisi bölümünde bulabilirsiniz.

Masa Süsleme: Masa süslemeleri nasıl yapılır? Masalar, masa  şekline uygun örtülerle örtülüp, masa üstüne çeşitli süsleme uygulamaları yapılır. Masa üstü süsleme uygulamalarından bazıları şunlardır: Masa üstü canlı çiçek uygulaması, masa üstü şamdan uygulaması, masa üstü için yapay çiçek uygulaması, masa üstü canlı çiçekli şamdan, ayna, supla, peçetelik, runner, masa kapağı, boncuk, pul-payet vb süsler. Masa süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisinde bulabilirsiniz.

Sandalye Süsleme: Sandalye süslemesi nasıl yapılır? Sandalyeler beyaz saten ve ya streç örtüler ile giydirilip arka kısmı renkli fiyonk ile bağlanır. Sandalye süslemesi ile ilgili detaylı görselleri sitemizin resim galerisi bölümünde bulabilirsiniz.

Nikah Masası Süsleme: Nikah masası süslemesi  nasıl yapılır? Nikah masası dökümlü, parlak, şık kumaşlarla süslenir. Bu süsler drape vb. şekillerde olabilir. Nikah masası için canlı çiçeklerden oluşan masanın ön tarafına doğru sarkacak şık, bir veya iki adet çiçek yaptırılır. Nikah masası süslemelerine ait birçok görseli sitemizin resim galerisi bölümünde görebilirsiniz.

Gelin Masası Süsleme: Gelin masası süslemeleri nikah masası süslemeleriyle benzer şekillerde yapılır.

Gelin Yolu Süslemesi: Gelin yolu süslemesi nasıl yapılır? Gelin yolu; gelin ve damadın düğün organizasyonu esnasında ilk girişte, gelin ve damadın volkan ve konfetiler eşliğinde giriş yapacağı süslenmiş, kırmızı halı serili giriş yoludur. Gelin yolu uygulaması için çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Gelin yolu süslemeleri ile ilgili görseller sitemizin resim galerisi bölümünde mevcuttur.

  1. Tak (kemer) şeklinde gelin yolu:  Sarmaşıklı, ışıklı, tül ve çiçeklerle süslenmiş kemerlerden ve kırmızı halıdan oluşur. Girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
  2. Ferforje gelin yolu:  Dekoratif ferforje demirlerin tüllerle süslenmesi, ferforje ayağın üstünde canlı çiçek uygulaması ve kırmızı veya beyaz halıdan oluşur.  Girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
  3. Şamdanlı gelin yolu:  Yüksek şamdanların üzerine yapılan canlı çiçek uygulamasından ve halıdan oluşur. Her zamanki gibi ilk girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.
  4. Kütük mumlardan oluşan gelin yolu: Karşılıklı dizilmiş beyaz kütük mumlardan ve halıdan oluşur.  Tabi ki ilk girişte volkan ve konfeti uygulaması yapılır.

Alan Süslemesi: Alan süslemesi kapsamında düğün organizasyonunun yapılacağı alan ve çevresindeki uygun yerler tül, fiyonk, kumaş ve uygun materyallerle süslenir.
Nişan süslemeleri: Nişan organizasyonları için düğün organizasyonu süslemelerine benzer süsleme çalışmaları yapılır.
Kına Gecesi Süslemeleri: Kına gecesi organizasonları için, kırmızı ağırlıklı düğün süslemelerine benzer uygulamalar yapılır.

Yorumlar kapatıldı.