Elif Buse Doğan

elif buse dogan menajerlik 1 300x200 - Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan’ı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 531 376 78 86

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1LvKW4cPXnU” width=”560″ height=”320″ responsive=”no” autoplay=”yes”][/su_youtube]

Elif Buse Doğan Biyografi

1993 yılında Kocaeli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Aile kökeni Sivas İmranlı Kapıkaya köyüne dayanmaktadır.2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlamayla müzik hayatına ilk adımını attı.

İlköğretimine devam ederken, Kocaeli ilköğretimler arası yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında 1. oldu (2002-2004). 2008 yılında mezun olduğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından Türk Halk Müziği nazariyat, solfej ve bağlama eğitimi aldı .

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi korosunda Kemal Kamalı ile birlikte 2004-2008 sürecinde Kocaeli Belediyesinin tüm konserlerinde solist ve korist olarak yer aldı.

Lise eğitimine Kocaeli Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde keman ve piano enstrumanlarını seçerek devam etti. Kocaeli Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi adına bir çok festivale ve konsere katıldı.

2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarın’da yarı zamanlı(lise) keman ve armoni eğitimi aldı.

2008 yılında Kocaeli Oda Orkestra’sında I. Keman olarak 2 yıl yer aldı ve bir çok konsere katıldı.

2010 yılında, Bizim KOCAELİ Gazetesinin Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile düzenlemiş olduğu Geleneksel Liseler Arası Ses Yarışmasının ilkinde Türk Halk müziği dalında 1. oldu. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı ‘Ses Eğitimi Türk Halk Müziği’ bölümünü ve TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği Gençlik Korosu sınavlarını kazandı .

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı ‘Müzikoloji’ alanında Yüksek Lisans eğitimine devam eden Doğan, Prof. Erol PARLAK ve Prof. Dr. Can ETİLİ ÖKTEN başta olmak üzere bir çok değerli hocadan üslup, tavır ve yorum dersleri aldı. 2014 yılında açılan Aysun Gültekin’le Ustalık Sınıfı’nda yer aldı. Şef Zafer GÜNDOĞDU yönetimindeki TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler korosuyla bir çok konsere katıldı. Bu dönemde Art Life müzik merkezinde şan dersleri vermeye başlayan Elif Buse Doğan, okul dahilinde çok önemli konser çalışmalarına katıldı. Üsküdar ve Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen kültür etkinlikleri çerçevesinde solo konserler verdi.2014 yılından itibaren Kültür Bakanlığı İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosunda Misafir Sanatçı olarak yer aldı ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan kültür merkezlerinde konser verdi.

 

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.