Eser Kabaali

Eser Kabaali ‘yi Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Eser Kabaali Biyografi

Birincilikle kazandığı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Drama bölümünden yine birincilikle mezun olan Eser Kabaali, 6 şarkıdan oluşan “Aşktan” isimli maxi single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Eser Kabaali “Aşktan” maxi single’ında, Sude Bilge Demir’in üç bestesinin yanı sıra Emirhan Cengiz ve Sude Bilge Demir’in ortak bir besteleri de yer alıyor. Şarkıların sözleri ise Sude Bilge Demir’e ait.

Maxi single’da yer alan birbirinden güzel dört şarkı ve iki versiyon olmak üzere toplam altı kaydın düzenlemelerinin beş tanesi Emirhan Cengiz’e, bir tanesi de ünlü Dj Suat Ateşdağlı’ya ait.

“Aşktan” maxi single’ının çıkış şarkısı olan, “Ey Güzel Allahım” ın sözleri Sude Bilge Demir’e, müziği Emirhan Cengiz ve Sude Bilge Demir’e ait.

 


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.