Fikret Dedeoğlu

Fikret Dedeoglu menajerlik 1 300x300 - Fikret Dedeoğlu

Fikret Dedeoglu

Fikret Dedeoğlu’nu Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 531 376 78 86

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=VkNv6rz2y3M” width=”560″ height=”320″ responsive=”no” autoplay=”yes”][/su_youtube]

Fikret Dedeoğlu Biyografi

31 ocak 1986 tarihinde Trabzon’ da doğdu.

Çok küçük yaşlardan itibaren tam bir müzik aşığı olan Dedeoğlu eğitim hayatı boyunca da müzikle alakalı bölümlere yöneldi.Liseyi Trabzon Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okuduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Müzik öğretmenliği mezunu.

Yıllardır sahnelerde olan Dedeoğlu 16 yıldır aktif şekilde müziğin içinde.Keman bateri bağlama gitar piyano gibi bir çok enstrünman çalabilen sanatçı aynı zamanda aranjörlükte yapabilmekte.Volkan Konak, Fuat Saka, Selçuk Balcı ve Yıldız Tilbe gibi bir çok ünlü isimle aynı sahneyi paylaştı.

İnternette yayılan ‘Elveda’ adlı çalışması ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.Bir süredir Poll Production ile albüm hazırlıklarında olan sanatçı, 20 Kasım 2015 itibariyle ” Hoşgeldin Ayrılık ” adlı albümünü çıkarmış bulunmaktadır.

”Haklısın” adlı şarkısına çıkardığı ilk klibi ile büyük beğeni topladı.

Sevilerek dinlenen Fikret Dedeoğlu Haklısın şarkısını adresimizde sizlere sunmak istedik ve Haklısın şarkısını sözleriyle birlikte sitemize ekledik. Şarkıları bizim sitemizden dinleyen ve sözleri bizim sitemizden okuyan arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Fikret Dedeoğlu isimli sanatçıya ait birçok şarkıyı sitemizde bulabilme ve dinleyebilme imkanına sahipsiniz. Fikret Dedeoğlu Haklısın şarkısı hakkında yorumlarınızı sitemize iletmek için alt kısımdaki yorum kutusunu kullanmanız yeterli olacaktır. Umarım sitemizi beğenir ve tekrar uğrarsınız.

Haklısın Sözleri

Bittiyse aşkın

Belliyse tavrın

Yok bir anlamı

Yanında durmamın

Seninle olmamın

Haklısın kolay değil ayrılık

Lakin yok başka ihtimal İkimizin adı bir cümle de fazla

Suspus dil dudak, yok biraz biraz

Ayrılık her dilde acıdır

Yerin yören vasfın boş

Hoşcakal şimdi veda zamanı

Sevene gitmek yakışır

Bittiyse aşkın

Belliyse tavrın

Yok bir anlamı

Yanında durmamın

Seninle olmamın

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.