Funda Arar

Funda Arar ‘ı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 533 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Funda Arar Biyografi

Ünlü Sanatçı,8 Nisan 1975 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Babası aslen Vanlı,annesi ise Ordu Fatsalı dır. Babasının Milli Piyango Müdürlüğü görevinden dolayı bir kaç ilde eğitim gören Arar, İlk öğrenimini Ankara Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulunda, orta ve lise öğrenimini Muğla ve Adapazarı’nda tamamlamış ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı bölümünü kazanarak buradan mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra 2 yıl Müzik Öğretmenliği yapan Funda Arar sahne çalışmalarını ihmal etmeyerek ara vermeden sürdürmüştür. Funda Arar,2002 yılında çıkarmış olduğu “Alagül” Şarkısı ile büyük ilgi görmüştür. Alağül şarkısı aynı zamanda çıkarmış olduğu albümünde adıdır. Kendisi gibi lisans eğitimi almış (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu) olan bir kız kardeşi vardır. Musevi müzisyen Febyo Taşel ile 2004 yılında evlenen Funda Arar, bu evliliğinden Aras Taşel adında bir oğlu olmuştur. Bir çok Müzik Ödülüne sahip olan ünlü Şarkıcı Funda Arar, koç burcu olup 1.68 boyunda ve 62 kilodur.

Funda Arar Albümleri

Sevgilerle
Sevgiliye
Alagül
Sevda Yanığı
Son Dans
Rüya
Zamanın Eli
Aşkın Masum Çocukları
Sessiz Sinema
Bağışla
Hoş geldin
Arabesk
Son Albümü

2019 Çık Aradan Single Albümü ile bir kez daha gönüllere taht kurmuştur.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.