Gülden Mutlu

gülden mutlu menajerlik iletisim 300x300 - Gülden Mutlu

Gülden Mutlu

Gülden Mutlu’yu Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 531 376 78 86

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

 

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ux_YswvraFc” width=”560″ height=”320″ responsive=”no” autoplay=”yes”][/su_youtube]

Gülden Mutlu Biyografi

1984 yılı Tekirdağ doğumludur.Ege Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda başladığı üniversite eğitimini Temel Bilimler bölümünden mezun olarak tamamladı.

Üniversite yıllarında İzmir’de çeşitli yerlerde sahne aldı,aralarında TRT sanatçılarının da bulunduğu konserlerde keman çaldı.2 yıl Ege Ordu Komutanlığı’nın sanatçılığını üstlendi.

2008-2012 arası restoran sahibi eşi ile Londra’da yaşadı.Londra’da yerel koronun şefliğini yaptı,parlamento da sahne aldı.Londra’nın ilk kadın şefi olarak adı gazetelerde geçti.

Şarkı demoları için Türkiye’ye geldi ve Emre Aydın ile tanıştı. İlk single çalışmasını Unutamam Dedin parçası ile yapan Gülden Mutlu, Emre Aydın’ın 2012 yılında çıkardığı Albümün çıkış parçası Soğuk Odalar’ın söz yazarı ve bestecisidir.

Emre Aydın ile bir de düet yapmıştır. Aynı yıl piyasaya çıkan söz ve müziği kendisine ait olan Unutamam Dedin aldı single’ın düzenlemesini Mustafa Ceceli, prodüktörlüğünü ve klibin yönetmenliğini Emre Aydın üstlenmiştir. Gülden Mutlu’nun bir de Melisa adında kızı vardır.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Gülden Mutlu ile özel etkinlikler, belediye festivalleri, halk ve yardım konserleri, gençlik konserleri, bayi toplantıları, düğün, davet, açılış, sponsor destekli ve bilet satışlı konserler için bizimle irtibata geçebilir, ayrıca organizasyonlarınızda Gülden Mutlu ile bir arada olmak isterseniz, resmi web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 
 
Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.