Hande Ünsal

Hande Ünsal ‘ı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Hande Ünsal Biyografi

En sevilen şarkılarıyla , sevilen sanatçı Niran Ünsal’ın kızı olan Hande Ünsal kimdir? Amcası Haktan ve Teyzesi şarkıcı Nida . Hal böyle olunca Hande Ünsal’ın bende geliyorum demesi şaşırtmadı bizi. Hande Ünsal’ın en son yaptığı çalışma “Seni sever miydim?” adlı parçası bir çok müzik listesinde zirveye oynuyor. Bu sayfa Hande Ünsal’ın biyografi sayfası olup, sürekli güncel ve detaylı olacaktır . Tıpkı MaksatBilgi’de yer alan diğer ünlülerin biyografi sayfalarında olduğu gibi.

İLGİLİ BİLGİ:
Dilek Türkan
Hande 25 Şubat 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi .Niran Ünsal’ın kızıdır.Babası ise Kaan Canbağ’dır. Tıpkı annesi gibi kendisi de şarkıcı olmayı tercih etmiştir. Son zamanlarda çıkardığı şarkılarıyla da gerçekten listelerde kendini hissettiriyor.

Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Hande Ünsal’ın ilk şarkısının adı ise Kumar adlı parçasıdır ve 2011 yılında çıkartmıştır. 2011 yılından bu yana da müzik piyasasında yer almaktadır.

Aydın Kurtuğlu’nun “Köle” adlı parçasına vokallik yapmasıyla büyük üne kavuştu.

Hande Ünsal 21 yaşındayken, 2013 yılında Serkan Balkan ile evlenmiştir.

2018 yılında “Oyna Oyna” ve “Seni Sever Miydim” adlı gündemde olan parçalarıyla , müzisyenlik kariyerini emin adımlarla devam etmektedir.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.