Mansur Ark

Mansur Ark ‘ı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Mansur Ark Biyografi

Mansur Ark (d. 26 Kasım 1965, Mersin), Afrika kökenli Türk şarkıcı. Türk pop ağırlıklı olmak üzere değişik türlerde şarkıları vardır. Annesi Tarsus doğumlu olan Mansur’un babası da Libya’nın Trablus şehrinde doğmuştur. Kendisinden büyük iki ağabeyi ve ablası vardır. Çocukluğu babasının görevi sebebiyle Ataş Petrol Rafinerisi lojmanında geçmiştir. İlkokulu Namık Kemal İlkokulu, Orta okulu ve Lise tahsilini Dumlupınar Lisesinde tamamlamıştır. Kendisi bir deniz tutkunudur, altı yaşında yelken sporuna başlamıştır. Askerlik görevini 1984 yılında İzmir Narlıdere’de tamamlamıştır. 1990 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrine yerleşmiştir ancak daha sonra Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır. Bir başka müzik sanatçısı Ragga Oktay ile yakın arkadaştır. Çukurova Üniversitesi MYO Elektrik bölümünü 2. sınıfta bırakmıştır. Müzik hayatına başlamadan önce Robinson Club Pamfilya’da üç yıl animatörlük yapmıştır. Müzik hayatı piyanoya doğan ilgisiyle 1994 yılında başladı. İlk olarak 1997 yılında kendi adını taşıyan albümüyle müzik piyasasındaki yerini almıştır.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. )
( Menajerlik Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı
Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. )

 

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.