Melis Sökmen

Melis Sökmen ‘i Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Melis Sökmen Biyografi

Ankara doğumlu Melis Sökmen’nin çocukluk yılları Almanya’da geçer ve müziğe 10 yaşında 5 yıl klasik gitar eğitimi alarak başlar.

Melis Sökmen İstanbul’da Özel Avusturya Kız Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller Eğitim Bölümü’nden mezun olur. 1981-1987 yıllarında Bale Sanat Merkezi’nde dans öğretmenliginin (klasik bale, caz dans vs.) yanı sıra okulun dans grubunda profesyonel dansçı olarak çeşitli gösterilerde ve etkinliklerde yer alır Melis Sökmen. Gösteriler içerisinde 3 müzikal da yer almaktadır:

Ne Güzel Şey adında bir çocuk müzikali,
Cüneyt Gökçer yönetiminde Zülfiye Zülfü ve
Ferhan Şensoy’un Muzır Müzikal’i.

Bu arada Melis Sökmen reklam filmlerinde de dansçı ve oyuncu olarak boy gösterir.

Melis Sökmen

1986 yılında profesyonel müzik hayatına Grup Lokomotif ile başlar. Aynı döneme reklam filim jingleları seslendirmeleri de eklenir. Melis Sökmen Walt Disney produksiyonlarında türkçe seslendirmelere de katılır (Hercules, Piglet vs.).

Melis Sökmen 1988 TRT’de yayınlanan Kandemir Konduk’un Varmısın Yokmusun adlı Kabare dizisinde yer alır. Ulusal ve uluslararası birçok festival de, sanat yaşamının bir parçası haline gelir.

1986 1.Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması’nda Grup Lokomotif ile 2.lik ve 17 dergisinin Gençlik Başarı ödülü, Eurovision Şarkı Yarışmaları: 1987 Türkiye 1.liği, 1991-1992 Türkiye elemelerinde 2.lik ve 3.lük. 1992 Uluslararası Sopot Şarkı Yarışması 2.liği (Polonya), 1992 Uluslararası İsveç Şarkı Yarışması 2.liği. 2001 Prag’daki Universal Talent Contest’de Uluslararası Basın Ödülü…


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.