Ozan Beydağı

Ozan Beydağı’nı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

ozan beydağı 1 219x300 - Ozan Beydağı

Ozan Beydağı

 Ozan Beydağı Biyografi

Pop, Fantezi, Arabesk  – Aranjör, Yorumcu, Besteci ,Söz Yazarı
1981  Erzincan Doğumlu.
1987 yılında 6 yaşındayken tanıştığı org ile müzikle tanıştı.
Ortaokul, Lise ve Üniversite yaşantısında müzik hayatına devam etti.
1999 Yılında profesyonel olarak sahne almaya başladı.
2002 yılında aranjörlük çalışmalarına başladı.Yüzlerce albümde aranjör ve müzik yönetmeni olarak yer aldı.
2005 yılında Nejat Alp ile düet çalışması olan ‘’ Sen Miydin Sevgilim Çalan ‘’ ile birçok kişi tarafından tanındı.Bu dönemde onlarca televizyon progamına katıldı, ulusal medya da yer buldu.
İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere birçok kentte sahne çalışmaları yapmış olan, ve halen sahne çalışmalarına devam eden sanatçı, 2016 Ekim ayında ilk solo çalışması olan ‘’Sen Miydin Sevgilimi Çalan ( Arkadaşım) adlı çalışmasını Sekiz Müzik Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Sanatçımızın  Sosyal Medya Adresleri :
https://www.facebook.com/OzanBeydagiOfficial/
https://www.instagram.com/ozanbeydagi/
https://twitter.com/ozanbeydagi

 
 

Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Ozan Beydağı ile özel etkinlikler, belediye festivalleri, halk ve yardım konserleri, gençlik konserleri, bayi toplantıları, düğün, davet, açılış, sponsor destekli ve bilet satışlı konserler için bizimle irtibata geçebilir, ayrıca organizasyonlarınızda Ozan Beydağı ile bir arada olmak isterseniz, resmi web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. )
( Menajerlik Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı
Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. )

 

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.