Seden Gürel

Seden Gürel ‘i Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Seden Gürel Biyografi

12 Eylül 1965 Ankara Doğumlu olan sanatçı Seden Gürel İstanbul’daki Bahariye İlkokulu’ndan mezun olduktan sonra orta ve lise eğitimini Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde okudu.Okul yıllarından itibaren müzikle iç içe olan Seden Gürel ilk stüdyo deneyimini 14 yaşında gerçekleştirdi. Seden Gürel Üniversite yıllarında müzisyen Aykut Gürel ile tanıştı ve daha sonra evlendi. Müzikle olan ilgisi daha da arttı. Eşi ile birlikte ortak projelere imza attılar. Seden Gürel “Bir Yudum Sevgi” adlı ilk solo albümü, 1992 yılının Ocak ayında çıkadı. Bu albümün 5 şarkıya video çekmiştir.

Seden Gürel Biyografi

“Aklımı Çelme” adlı ikinci albümü, 1994 yılının Mart ayında çıkardı.Bu albümün 4 şarkıya video çekmiştir.1996 yılının Ağustos ayında “Muhtemelen” adlı üçüncü solo albümünü çıkardı.Bu albümün 3 şarkıya video çekmiştir.6 yıl aradan sonra 31 Ekim 2002 tarihinde “Hesaplaşma” adlı dördüncü stüdyo albümüdür.Bu albümün 3 şarkıya video çekmiştir.”Bir Kadın Şarkı söylüyor” adlı beşinci stüdyo albümü, 13 Şubat 2004 tarihinde çıkardı.Bu albümün 5 şarkıya video çekmiştir.”Maia” adlı altıncı stüdyo albümü,Keremcem ile beraber 3 Aralık 2005 tarihinde çıkardı.”Bir Nefes”, Seden Gürel, son albümünü ise, 1 Şubat 2008 tarihinde çıkardı.

Seden Gürel Albümleri

Bir Yudum Sevgi [1992]
Aklımı Çelme [1994]
Muhtemelen [1996]
Hesaplaşma [2002]
Bir Kadın Şarkı Söylüyor [2004]
Maia (Kerem Cem ile Düet) [2005]
Bir Nefes [2008]


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.