Serkan Kaya

Serkan Kaya ‘yı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Serkan Kaya Biyografi

Sanatçımız Sivas doğumlu olup 2000 yılında profesyonel olarak müzik hayatına İstanbul’da adım atmıştır.İstanbula geldiği gunden hemen sonra müzik yapımcılarının ilgisini çeken Kaya 2001 yılında SENDEN SONRA BEN adlı ilk albumunu çıkarmıştır.Bu yıllardan sonra bestecilik yönüne ağırlık veren Kaya uzun bir ara vererek 2011 yılında POLLPRODUCTİON etiketiyle AŞK NE DEMEK BİLEN VARMI adlı albümünü halka sunmuştur….
Fantazi müziğin kan kaybettiği şu zamanlarda çıkardığı Albümle sektörü tekrardan canlandırmıştır..çoğu sanatçıda şarkıları bulunan Kaya en çok da Mesele Adlı bestesi ile dikkat çekmiştir..
Son günlerde İbrahim Tatlıses inde yeni çıkacak albümünde 2 şarkısı ile çokca dikkatleri üzerine çekmiştir.
Kaya nın bu albümündeki Klip Çekilen Şarkıları Sırayla :
AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI ?
SEVEMİYORUM
ZOR BELA


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

 

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.