Yasemin Göksu

Yasemin Göksu ‘yu Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Yasemin Göksu biyografi

İzmit’te doğdu. 1976-1979 yılları arasında İzmit Meslek Lisesinde resim öğrenimini sürdürürken Türk Musikisi çalışmalarına katılarak klasik müzik repertuarını geliştirdi.

1984 yılında, 10 sene boyunca turizm işletmeciliği yapacağı Bodrum’a gitti. Bu süreçte amatör olarak devam ettirdiği klasik müzik çalışmalarına pop ve etnik müzik repertuarı da katarak, yelpazesini genişletti.

1993 yılında turizmciliği bırakarak Azeri ve Türk müzisyenlerden oluşan bir grupla Türk pop, batı müziği ve etnik müzikle geniş bir repertuar oluşturarak, amatörce sürdürdüğüçalışmalarını profesyonelliğe taşıdı.

Klasik batı müziği hocalarından şan dersleri almayı sürdürerek 1995 yılında Ada Müzik’ten, ilk çalışması olan “Gül Kuruttum” albümünü, 1998′de Kuzey Müzik’ten, ikinci çalışması olan “Kalanların Ardından” albümünü, 2005’te Seyhan Müzik’ten “Ateş Oldum” albümünüçıkardı. “Işıklar Sönmesin”, “Hoşçakal Yarın”, “Büyük Adam Küçük Aşk”, “Umut” gibi filmlerin ve çeşitli TV dizilerinin müziklerine sesiyle katıldı. Bu çalışmalarını atv’de yayınlanan “Elveda Rumeli” adlı dizide sürdürdü.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve  etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. )
( Menajerlik Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı
Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. )

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.