Zara

Zara ‘yı Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Zara Biyografi

Zara 15 Ocak İstanbul doğumlu Evrensel müzik şarkıcısı ve yorumcusudur. Dünyanın birçok ülkesinde (Amerika, İsviçre, Almanya, Hollanda, Şam, Bulgaristan, Avusturya) Arapça, İspanyolca, İtalyanca, İngilizce ve Hintçe şarkılarla konserler veren, müzik besteleyip yorumlayan, aynı zamanda oyunculuk eğitimiyle de birçok dizide ve reklamda rol alan Zara, günümüzde müzik şarkıcısı ve yorumcu kimliğiyle beraber, reklam ve dizi oyunculuğu, televizyon programcılığı da yapmaktadır.

Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan Bölümünü ikincilikle tamamladı. Aynı zamanda; bir İstanbul hanımefendisi olan ressam bir annenin de kızı olan Zara, bir dönem İstanbul Teknik Üniversitesinde öğretim görevliliği de yaptı.
Televizyon ve film dünyasında bugüne kadar sayısız projelere imza atan Zara sırasıyla; 1998 yılında Atıf Yılmaz’ın yönetmenliğinde “Eylül Fırtınası” isimli ilk uzun metraj filminde Tarık Akan ile başrolü paylaştı. 2001 yılında Osman Sınav’ın yönettiği Deli Yürek: Bumerang Cehennemi sinema filminde, 2003 yılında Kanal D kanalında “Gelin” isimli televizyon dizisinde başrol oynayarak sevenlerini muhteşem oyunculuk sanatı ile adeta büyüledi. İpsiz Recep’te Kadir İnanır’la konuk oyuncu olarak rol paylaşan Zara daha sonra TRT 1’de “Zamanı Geldi” isimli programın sunuculuğunu üstlenerek programında birçok ünlü sanatçıyı ağırladı.

Zara

2006 yılında atv’de “Tanrı Misafiri” programını canlı yayın olarak gerçekleştirdi. 2009 ile 2011 yılları arasında tv8 kanalında Oktay Kaynarca ile birlikte sundukları Salı Sefası adlı müzik-eğlence programı, iki yıl boyunca beğeni ile takip edilip yayınlandı.
Zara ilk albümü Avuntu ve daha sonra “Boyut”, “Misafir”, “Özlenenler” (TSM), “Zamanı Geldi” (Halk Müziği/ Batı Müziği Arajmanlar), “Bülbül-iŞeyda” (Tasavvuf Müziği), “Bahar”, “Hazine”, “Flamenko Türküler”, “Derin Aşk” (Arabesk), “Derin Aşk2” yi müzikseverlerin beğenisine sundu. Artık her tarzda şarkıyı yorumlayarak sevenleri tarafından da evrensel yorumcu ünvanına sahip oldu.
Kral TV ve Magazin Gazetecileri Derneği gibi birçok organizasyonların ödülleri ile birlikte, 2000 ile 2003 yılları arasında 4 yıl üst üste “Türk Halk Müziği En İyi Kadın Sanatçısı” Altın Kelebek ödüllerini layık görüldü.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.