Zeynep Casalini

Zeynep Casalini ‘yi Organizasyonlarınızda Görmek İsterseniz Profesyonel Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Menajerlik Ajansımız Anlaşmalı Çalıştığımız Sanatçı ve/veya Sanatçıları Temin Edebilir. Menajerlik ve Organizasyon
İletişim:
0 507 245 80 50 – 0 532 163 44 37

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz

www.puzzlemenajerlik.com info@puzzlemenajerlik.com

Puzzle Grup Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri

Zeynep Casalini Biyografi

Zeynep Casalini, 3 Ekim 1970’de İstanbul’da doğdu.
Zeynep Casalini, tiyatro sanatçısı Deniz Türkali ve müzisyen Ernesto Casalinin çocuğu olarak doğdu. Çocukluğu dedesi Vedat Türkali ve anneannesi Merih Pirhasanla Bodrumda geçti.

Zeynep Casalini, 1979 yılında AKMde bir çocuk müzikalinde rol almasıyla müzik yolculuğu başlayan Casalini, annesinin mesleği gereği içinde bulunduğu sanat ve müzik ortamı sayesinde çok erken yaşta sahne deneyimi kazanmıştı.

Zeynep Casalini, 15 yaşında, BİLSAK Tiyatro Atölyesinde tiyatro dersleri aldı. Hocaları arasında Ayla Algan, Beklen Algan, Erol Keskin, Ahmet Leventoğlu, Müge Gürman, Cevat Çapan gibi önemli isimler vardı. Amatör tiyatro çalışmalarından sonra, 1988 yılında profesyonel müzik hayatına başladı.

Zeynep Casalini, 1988-1995 yılları arasında İstanbul, Bodrum, Marmaris, Manchester, Milanoda sahne alarak şarkıcılık hayatına devam etti. 1992 yılında, Casaliniye hayat en güzel hediyesini verdi ve kızı Angela Ceren dünyaya geldi. 1995 yılında İstanbula kesin dönüş yapan şarkıcı, ilk olarak Asyaya, sonra sırasıyla Emel Müftüoğlui Ferda Anıl Yarkın, Ajda Pekkan gibi önemli sanatçılara vokal yaptı.


Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.


NOT: Ek Bilgiler için Lütfen bizleri arayınız…
( Teknik Bilgiler, Fiyatlara Konaklama / Ulaşım / Ses ve Sahne Sistemleri Dahil Değildir. )
* Fiyatlar, Bar, Ekstra, Özel Üniversite ve Devlet Okulları için, Vakıf Dernekler için, Yardım Konserleri, Halk Konserleri için, Değişmektedir. Etkinlik Tarihlerine Göre Fiyatlar Değişmektedir. Fiyatlara KDV ve Stopaj Dahil Değildir.
Puzzle Menajerlik ve Organizasyon Kurumsal Sitesi

ÖNEMLİ BİLGİLER :
Bu sayfa bilgi amaçlı hazırlanmıştır.Sanatçıların Fiyatları Tarih ve etkinliğe göre Değişmektedir. ( Mekan, Ekstra, Özel ve Devlet Üniversite Bahar Şenlikleri, Vakıf ve Dernek Toplantıları, Halk ve Yardım Konserleri ) Fiyatlara Konaklama, Ulaşım, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Kdv Stopaj Dahil Değildir. Uygun tarih ve bütçe için lütfen bizi arayınız. Sayfada bulamadığınız diğer bilgiler ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.
Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.